У Центрі надання адміністративних послуг Люботинської міської ради працює шеринг документів через Дію.

ЦНАП інформує:

Що це означає?

У приміщенні ЦНАП розміщені QR-коди для надсилання копій цифрових документів з Дії.

Щоб надіслати копії відповідних документів відскануйте QR-код сканером в Дії та підтвердіть запит на передачу документів. Інформація передається до електронної скриньки adm_centre.mrl@ukr.net або Telegram 0965660412. Сканер QR-кодів знаходиться в правому верхньому куті в розділі Документи в застосунку Дія.

Начальник ЦНАП
Олена Никоненко