ФОК у Люботині зроблять енергоощадним

Роботи на фізкультурно-оздоровчому комплексі відбуваються у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Площа майбутнього ФОКу становитиме понад 1300 кв. м.
Як зазначив виконроб Леонід Семиног, нині на об’єкті мурують стіни та викладають внутрішні перегородки з цегли, а також готують опалубку.
«До кінця року плануємо поставити стіни і зробити монолітне перекриття на 2 поверсі. Зокрема, цього року ми вже зробили каналізацію та водопровід. Тобто всередині вже є своя вода», - сказав Леонід Семиног.
Також приміщення закривають газобетоном, що сприятиме ефективному енергозбереженню.
«Під час будівництва ми використовували алюмінієвий профіль з енергозберігаючим склопакетом. Це зробить будівлю енергоощадною», - розповів Леонід Семиног.
Зокрема, він зазначив, що останні роки фізкультурно-оздоровчі комплекси зводять саме з використанням каркасного купола, оскільки таке будівництво пришвидшує спорудження об’єктів. До того ж завдяки цьому можна зробити високі стелі, що якраз підходить для занять спортом.
«З особливостей будівництва можу назвати те, що ми робили покрівлю з оцинкованого профілю. Я вже майже 40 років працюю на будівництві і вперше займаюся саме таким проєктом», - додав Леонід Семиног.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/113112?fbclid=IwAR2yfx6J-MLpLdYknYLn02rE2iBNoy0YxW0jyJGrDgLJdPK9_GwOAFgYbw4
Альбом: ФОК у Люботині зроблять енергоощадним
Дата публікації: 08:13 23.11.2021