«Залізниця - це небезпечно!»
«Залізниця - це небезпечно!»

«Залізниця - це небезпечно!»

Виграючи хвилину і заощаджуючи копійку, можете втратити життя!

Знаходження на залізничних станціях і перегонах громадян, викликає особливу тривогу! Окремі особи нехтують заходами особистої безпеки, ігнорують правила поведінки на залізничному транспорті, грубо порушують правила, тим самим наражають своє життя на небезпеку. В результаті на залізниці почастішали випадки важкого травмування людей, причому більшість з них зі смертельними наслідками.
Станом на 16.11.2021 на станціях, перегонах АТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня важкості 381 сторонню особу, у тому числі 223 зі смертельним наслідком. Серед травмованих 30 дітей віком до 16 років, із них 9 травмовано смертельно.
Унаслідок ураження електричним струмом травмовано 33 особи, з них 10 смертельно. Серед травмованих 17 дітей віком до 16 років, із них 2 травмовано смертельно.
Останнім часом почастішали випадки травмування дітей віком до 16 років внаслідок наїзду рухомого складу та ураження електричним струмом. Так, у жовтні-листопаді 2021 року травмовано 9 дітей, з них 3 – смертельно.
          18.10.2021 о 07 год. 35 хв. на 923 км ПК 5 перегону Софіївка – Шевченко регіональної філії "Одеська залізниця" поїздом № 5402  в межах з.п. "Богдан Хмельницький" травмовано сторонню дівчину, 15 років, яка у навушниках переходила залізничну колію та не реагувала на звукові сигнали підвищеної гучності, що подавалися локомотивною бригадою вищевказаного поїзда. Було застосовано екстрене гальмування, але наїзду уникнути не вдалося. Потерпілу доставлено до міської лікарні м. Сміла.
          22.10.2021 о 00 год. 15 хв. на станції Фастів регіональної філії "Південно-Західна залізниця" за повідомленням машиніста маневрового локомотива між коліями № 9 та № 10 Фастівського парку станції виявлено тіло стороннього підлітка, 200 року народження з ознаками ураження електричним струмом.
          23.10.2021 о 16 год. 18 хв. на 837 км ПК 7 перегону Шурине – Безпалівка регіональної філії "Південна залізниця" поїздом № 8907 травмовано сторонню дівчину 14 років, яка в стані алкогольного сп’яніння лежала в середині колії та не реагувала на звукові сигнали підвищеної, що подавалися локомотивною бригадою поїзда. Було застосовано екстрене гальмування, але наїзду уникнути не вдалося. Потерпілу доставлено до 4 лікарні швидкої та невідкладної допомоги м. Харків з діагнозом: забій м6яких тканин, забійна рана лобної ділянки справа, закрита травма живота. Ймовірно спроба суїциду.
          09.11.2021 о 17 год. 19 хв. на 4 колії станції Дубно регіональної філії "Львівська залізниця" травмовано стороннього підлітка, 2009 року народження, який піднявся на дах вагона-цистерни, що знаходився у групі з 30 вагонів на 4 електрифікованій  колії та був уражений електричним струмом і впав з вагона. Потерпілого з опіками близько 90 % тіла доставлено в Дубенську міську лікарню.
          14.11.2021 о 15 год. 50 хв. на станції Одеса-Східна регіональної філії "Одеська залізниця" відбулося вимкнення вакуумного вимикача фідера №1 контактної мережі. Під час огляду стрільцем НОР-1 на узбіччі колії № 19 Технологічного парку виявлено підлітка, 2008 року народження, який лежав біля вагону № 77210136 з ознаками ураження електричним струмом. Хлопець при спробі зробити селфі на даху цистерни був уражений електричним струмом. Потерпілого було доставлено до опікового центру міської клінічної лікарні м. Одеса з опіками першого та другого ступеню.
Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом Міністерства транспорту від 19.02.1998 № 54, зареєстрованих у Мін’юсті 24.03.1998 за  № 193/2633, а саме:
перехід залізничних колій у невстановлених місцях;
     ходіння по залізничних коліях;
     посадка та висадка під час руху поїзда;
     перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.
За підсумками розслідування встановлено, що основними причинами нещасних випадків є незнання і невиконання правил особистої безпеки при знаходженні громадян на залізничних коліях, а також недисциплінованість, поспішність, необережність і поява громадян в зонах підвищеної небезпеки в нетверезому стані. Щороку на залізничних коліях станцій гинуть люди і особливо трагічно, коли ними виявляються ДІТИ.
Пам'ятайте! Машиніст локомотива не може відразу зупинити поїзд і попередити наїзд. Візуально ж, особливо в сутінки, дуже складно визначити з якою швидкістю йде поїзд. Помилка в оцінці швидкості руху, як правило, коштує ЖИТТЯ!
З метою уникнення травматичних випадків на залізничних коліях, хочемо Вас попередити і нагадати, що необхідно знати і дотримуватися правил особистої безпеки при знаходженні на залізничних коліях, проїзді в пасажирських і приміських поїздах!
1.Правило БЕЗПЕКИ пішоходів
Пішоходи повинні переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях по пішохідних настилах або мостам і в місцях, де встановлені покажчики «Перехід через колії».
Перед переходом шляху по пішохідному настилу необхідно переконатися у відсутності потяга, локомотива або вагона.
При наближенні поїзда, локомотива або вагона слід зупинитися, пропустити їх і, переконавшись у відсутності рухомого рухомого складу по сусідніх коліях, продовжити перехід.
Підходячи до залізничного переїзду, громадяни повинні уважно стежити за світловою та звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаума. Переходити дорогу можна тільки при відкритому шлагбаумі, а при його відсутності, перш ніж перейти через колії, необхідно переконатися, чи не наближаються до переїзду поїзд, локомотив або вагон.
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
Ходити по залізничних коліях.
Обходити стоїть склад на відстані менше 5 метрів від вагона або локомотива, а між стоять вагонами в «розриві» на відстані не менше 10 метрів.
Використовувати залізничні колії в якості пішохідних доріжок.
Переходити або перебігати через залізничні колії перед близько йде поїздом, якщо відстань до нього менше 400 метрів.
Переходити через шлях відразу ж після проходу поїзда одного напрямку, не переконавшись у відсутності прямування поїзда зустрічного напрямку.
Переходити залізничні переїзди при закритому шлагбаумі або показання червоного сигналу світлофора переїзної сигналізації.
На станціях і перегонах підлазити під вагони і перелазити через автозчеплення для проходу через шлях.
Проходити вздовж залізничної колії ближче 5 метрів від крайньої рейки.
Проходити по залізничних мостах і тунелях, які не обладнаним доріжками для проходу пішоходів.
Підлазити під закритий шлагбаум на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.
На електрифікованих ділянках підніматися на опори контактної мережі.
Наближатися до лежачого на землі електропроводу на відстані ближче 8 метрів.
2. ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПАСАЖИРІВ
Посадку (висадку) в вагони слід проводити тільки після повної зупинки поїзда.
Вихід з вагонів і посадку в них необхідно проводити тільки з боку перону або посадкової платформи.
Малолітніх дітей слід тримати за руку або на руках!
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
Проїжджати на дахах, підніжках, перехідних площадках вагонів.
Посадка і висадка на ходу поїзда.
Висовуватися з вікон вагонів і дверей тамбурів на ходу поїзда.
Стояти на підніжках і перехідних площадках, відчиняти двері вагонів на ходу поїзда, затримувати відкриття автоматичних дверей приміських поїздів.
Проїжджати в вантажних поїздах без спеціального дозволу.
Проїжджати в поїздах в нетверезому стані.
Залишати дітей без нагляду на посадкових платформах і у вагонах.
Провозити у вагонах легкозаймисті та вибухові речовини.
Виходити з вагонів між коліями і стояти там при проході зустрічного поїзда.
Стрибати з платформи на залізничні колії.
Влаштовувати на платформі різні рухливі ігри.
Курити у вагонах (тамбурах) приміських поїздів, у невстановлених для куріння місцях.
Бігти по платформі поруч з вагоном прибуває або поїзда, а також перебувати ближче двох метрів від краю платформи під час проходження поїзда без зупинки.
Підходити до вагонів поїзда до його повної зупинки.
Самовільно без потреби зупиняти поїзд.
Не проходьте повз дітей, що порушують правила поведінки на об'єктах залізничного транспорту і піддають небезпеці своє здоров'я і життя.
Сьогодні Ви зупините чужу дитину, завтра хтось інший допоможе вберегти від біди ВАШОГО.
Дотримуючись цих елементарних правил особистої безпеки, які вимагають від Вас тільки уваги і обачності, Ви вбережете своє життя, життя своїх дітей, родичів і близьких !!!
                                                                               
Виробничий підрозділ
«Люботинська дистанція колії»
Переглядів: 490
Дата публікації: 16:18 22.11.2021
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
18.04.2024
19.04.2024
20.04.2024
Докладніше
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Нові та оновлені сторінки
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024
Золочевська А. А.   12.04.2024
ЦНАП інформує: Оновили сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини   09.04.2024
Проєкти рішень від 09 квітня 2024 року   09.04.2024
Розпорядження № 60 "Про скликання LIV (позачергової) сесії Люботинської міської ради VIII скликання"   09.04.2024
Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради за 1 квартал 2024 р   08.04.2024
Повідомлення про намір встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання    05.04.2024
Виконавчий комітет Люботинської міської ради запрошує на роботу   04.04.2024
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>