Підприємців Харківщини запрошують взяти участь у семінарі, присвяченому заходам пожежної безпеки

Організаторами безкоштовного комплексного семінару є Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Головним управлінням ДСНС у Харківській області на базі Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/113076

Захід відбудеться 23 листопада у залі засідань Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА: Держпром, 3 під'їзд, 5 поверх.

Заняття пройдуть за наступними темами:

- з 10:00 до 11:00 семінар 1: «Пожежі та їх наслідки. Основні причини виникнення пожеж на підконтрольних об’єктах». Доповідач: інспектор відділу контролю застосування санкцій та аналітичної роботи центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Харківській області Мироненко Віталій Миколайович;

- з 11.00 до 12:00 семінар 2: «Порядок застосування до суб’єктів господарювання заходів реагування адміністративними судами та забезпечення виконання їх рішень». Доповідач: начальник відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у м. Харкові ЦЗД ГУ ДСНС України у Харківській області Сусла Іван Миколайович.

Для участь у семінарі необхідна попередня реєстрація за електронною адресою: office.hrfpp@gmail.com.

Контактні телефони: 757-42-20; 757-42-32.

Дата публікації: 20:07 19.11.2021