Програма Президента "Велике будівництво"
Програма Президента \"Велике будівництво\"

Програма Президента "Велике будівництво"

На фізкультурно-оздоровчому комплексі в Люботині почали монтувати покрівлю

Спорудження ФОКу проходить у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Роботи тут розпочали у квітні цього року. Наразі на об’єкті встановлюють внутрішні перегородки будівлі.
«На фізкультурно-оздоровчому комплексі відбувається монтаж покрівлі. Уже зведено купол, роботи здійснюються відповідно до затвердженого графіку», - прокоментував заступник Люботинського міського голови Вячеслав Рубан.

Після цього будівельники утеплюватимуть покрівлю та всю будівлю.
«Дуже радіємо, що на території нашої громади відбувається будівництво ФОКу – це буде сучасна будівля, яка дійсно дозволить залучити широкі верстви населення до занять фізичною культурою, - сказав Вячеслав Рубан. - Загалом на території громади проживає більше 27 тисяч населення, тому сподіваємося, що майже всі зможуть відвідувати новий комплекс».
Також на території ФОКу встановлять окрему котельню на твердому паливі. «Цього року вже проведено інженерні комунікації, тобто вода, каналізація уже облаштовані. До кінця року планується завершити покрівлю будівлі та внутрішні перегородки. Ми сподіваємося, що наприкінці наступного року завершимо цей об’єкт», - додав заступник Люботинського міського голови.

Окрім цього Вячеслав Рубан зауважив, що під час робіт із благоустрою планується встановити майданчик із штучним покриттям.
На території ФОКу можна буде займатися різними видами спорту: мініфутболом, волейболом, баскетболом, боксом, боротьбою. До того ж будуть створені всі умови для маломобільних груп населення.
«Цей проєкт передбачає інклюзивність, наприклад, буде ліфт для маломобільних груп населення. Загалом немає подібних комплексів на території нашої громади, це дійсно такий перший великий ФОК. Хочу зазначити, що у нас працює дитячо-юнацька спортивна школа, де навчається приблизно 300 дітей. Але новий спортивний об’єкт дозволить проводити різні види змагання на території нашої громади», - розповів Вячеслав Рубан.

Цього ж року в Люботині у межах Програми Президента «Велике будівництво» було реконструйовано дитячий садочок №5. За словами Вячеслава Рубана, наступного року сподіваються також потрапити до Програми з проєктом реконструкції Люботинської міської лікарні.
«Ми дійсно дуже вдячні Президентові України, керівництву Харківської обласної державної адміністрації та обласної ради за всебічну підтримку в реалізації такого важливого проєкту як фізкультурно-оздоровчий комплекс для нашої громади», - зазначив заступник Люботинського міського голови.
Альбом: Програма Президента "Велике будівництво"
Дата публікації: 19:56 19.11.2021
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024