ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА ЛАЗУРЕНКА З ДНЕМ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ УКРАЇНИ

21 листопада в Україні з 2014 року на державному рівні відзначається День Гідності та Свободи на честь початку двох доленосних подій – Помаранчевої революції у 2004 році та Євромайдану і Революції Гідності у 2013 році.

Драматичний розвиток подій – побиття учасників мирної акції та розстріл Героїв Небесної Сотні – переросли у масові протести по всій країні. Але ці події назавжди змінили хід історії України, бо суспільство обрало європейський і демократичний шлях, яким ітиме наша держава, йтимуть наші діти та онуки, шлях, де основною цінністю є людина, її гідність та права.
   Ми тільки на початку цього шляху, і в нас ще багато складних завдань, основним із яких є відстояти територіальну цілісність і незалежність України та зберегти її економічний потенціал.
   Низький уклін бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти жителям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля терористів.
    Згадаємо сьогодні добрим словом тих, хто віддав життя за незалежність України. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Шановні мешканці Люботинської міської територіальної громади!

Від усього серця бажаю усім злагоди і непохитної віри в те, що ми зуміємо зробити все на краще, як єдина велика громада, на благо розквіту та добробуту рідного міста, країни, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.
  Нехай буде мирне небо над українською землею, родинна злагода у ваших домівках, і не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Міський голова         Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 14:08 19.11.2021
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024