21 листопада – День Гідності та Свободи.

Це свято нещодавно з’явилося в сучасній історії нашої країни на знак вшанування Героїв Небесної Сотні та воїнів-захисників України, які вже сьомий рік боронять східні кордони держави.

Щорічно в цей день спільнота країни згадує події листопада 2013 року, коли студентська молодь вийшла на Майдан у Києві і продемонструвала своє прагнення жити у вільній, демократичній та суверенній державі. Потім були гіркі сторінки історії, пов’язані із розстрілом Героїв Небесної Сотні та початком вторгнення російських військ на територію українського Донбасу після захоплення Російською Федерацією Криму.
Скрутна хвилина згуртувала українців, зробила їх волонтерами і захисниками, які в ході ООС і сьогодні звільняють українську землю від окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України.
Одним із таких захисників був наш земляк Олександр Загудаєв, який загинув, захищаючи гідність свободу та незалежність України.
Напередодні свята Дня Гідності та Свободи представники виконкому – Вячеслав Рубан та Лідія Куденко разом із педагогічним колективом та учнями загальноосвітньої школи № 6, в якій навчався Герой, здійснили покладання квітів до меморіальної дошки Олександру Загудаєву.
Дякуємо всім воїнам, які бережуть нашу землю, та пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за рідну Батьківщину, бо вони є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Альбом: 21 листопада – День Гідності та Свободи.
Дата публікації: 13:13 19.11.2021