Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену  роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з обслуговування житлових будинків 15.11.2021 року -19.11.2021 року

1.Представниками підприємства проведено обстеження технічного станувнутрішньо будинкової мережі водопостачаннябагатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Локомотивна,1Ж (підвал-місця загального користування,загально будинковий ввід)з приводу виконання ремонтних робіт.
2.Представниками підприємства проведено обстеження технічного стану  внутрішньо будинкової мережі водопостачання та водовідведення багатоповерхового житлового будинку за адресою в-д. Р.Тичинського,2б(підвал-місця загального користування) на звернення мешканців з приводу виконання ремонтних робіт.
3.Підприємством виконаноремонт внутрішньо будинкової мережі водопостачання (усунення протікання) багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Ціолковського,8а (3під.,підвал-місця загального користування) на звернення мешканців.
4.Підприємством виконано ремонт внутрішньо будинкової мережі водопостачання (усунення протікання)та ремонт внутрішньо будинкової мережі водовідведення (заміна труб) багатоповерхового житлового будинку за адресою в-д. Р.Тичинського, 2б (2під.,підвал-місця загального користування) на звернення мешканців.
5.Підприємством виконано роботи з ремонту внутрішньо будинкової мережі електропостачання (ремонт освітлення підвального приміщення місць загального користування) по житловому будинку за адресою в-д. Р.Тичинського,2б на звернення мешканців.
6.Підприємством виконано роботи з ремонту внутрішньо будинкової мережі електропостачання , ремонт світильників, заміна ламп місць загального користування по житловим будинкам за адресою: вул. Шевченко,25(1під.-2пов.),вул. Шевченко,27(1під.-зовнішнє освітлення),пров. Оранжерейний, 4 (2під.-зовнішнє освітлення),пров. Оранжерейний,4а (2під.-зовнішнє освітлення).
7.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  листопад  місяць 2021 року.
8.Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень-попереджень.

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                Петро ТКАЧЕНКО
Дата публікації: 09:21 19.11.2021