Щодо проведення заходів із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин
Щодо проведення заходів із пероральної вакцинації диких м\

Щодо проведення заходів із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Харківського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що у І декаді листопада 2021 року по Харківській області розпочинається планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься повітряним методом за допомогою авіаційної техніки над лісовими та сільськогосподарськими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм.
 Принада безпечна для людей і тварин та навколишнього середовища. Має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться  желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Ці заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.
   Прохання до жителів області: при виявленні приманок не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.
Дата публікації: 13:33 17.11.2021