Герої не вмирають!

Представники міської ради та військово-облікового столу вшанували пам'ять героя-добровольця Олександра Загудаєва

12 листопада минає 7 років, як у зоні проведення антитерористичної операції, під м. Щастя Луганської області, захищаючи цілісність і незалежність нашої держави, героїчно загинув наш земляк Олександр Загудаєв. Він був справжнім патріотом України: у складі обмеженого контингенту радянських військ виконував інтернаціональний борг у республіці Афганістан, був ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС. На початку бойових дій на Сході України не залишився осторонь, а став захисником-добровольцем.  Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Представники міської ради та військово-облікового столу вшанували пам'ять героя-добровольця.

У глибокій вдячності ми схиляємо голови перед тими, хто тримає мирне небо над Україною, хто не шкодує для цього свого життя і здоров’я. Саме таким був Олександр Загудаєв,  справжній син українського народу, взірець мужності, гідності й честі для всіх нас.

Герої не вмирають, поки живе пам'ять про них.

Альбом: Герої не вмирають!
Дата публікації: 14:52 12.11.2021