Виробничий підрозділ «Люботинська дистанція колії» філії «Південна залізниця»

ЗАПРОШУЄ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ:

•  монтерів колії - 9 вакансій ( завдання та обов'язки, опис робіт:

виконує прості роботи з демонтажу та ремонту конструкцій верхньої будови колії та роботи з поточного утримання колії);

- м.Люботин Харківська область 3 вакансія . с. Свинковка Полтавський район, Полтавська область 1 вакансія;

- смт. Ков'яги Валківський район Харківська область 2 вакансія.

- смт. Водяна , Краснокутський район , Харківська область, 3 вакансія (з/п від 13000-14000грн).

- машиніст залізнично - будівельних машин (ПМГ, СМ-2) - 1 вакансія (завдання та обов'язки, опис робіт, коментарі: виконує роботи по експлуатації залізнично-будівельних машин. Керує залізнично - будівельними машинами, робочими вузлами і механізмами, що застосовуються під час поточного утримання й ремонту колії, штучних споруд i земляного полотна.

Здійснює технічне обслуговування і поточний ремонт машин, бере участь в iнших видах ремонту.

- м.Люботин , Харківська область , 1 вакансія

(з/п вiд 13000-13500грн).

•  електрогазозварник - 1 вакансія (завдання та обов'язки, опис робіт, коментарі:

виконує роботи по зварюванню деталей, вузлів, конструкцій середньої складності та трубопроводів (з/п від 11000-12000 грн).

- черговий по переїзду - 2 вакансії (завдання та обов'язки, опис робіт: забезпечує безпечний та безперебійний рух поїздів та транспортних засобів на переїзді, розташованих на схрещеннях залізниці з інтенсивністю руху 101-200 поїздів за добу з автомобільним шляхом з інтенсивністю руху до 1000 автомобілів за добу.

- с. Шлях, Валківський район ,Харківська область,

1 вакансія;

- с. Новоселівка, Полтавська область ,1 вакансія (з/п від 9800-10800ГРН).

•  водій автотранспортних засобів (легкового автомобіля) (завдання та обов'язки, опис робіт, коментарі: керує автомобільними транспортними засобами, якi вiдносяться до категорії «В», за рiзних дорожніх умов. Забезпечує належний технічний стан автотранспортного засобу. (з/п вiд 9000-10000 грн).

Гарантії:

- офiцiйне працевлаштування;

- повний соціальний пакет;

-медичне страхування;

- пільговий проїзд залізничним транспортом.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 724-82-39, 0972721666 або адресою: 62433 Харківська обл., м. Люботин, вул. Свято-Миколаївська, буд.1

Дата публікації: 10:35 11.11.2021