9 листопада о 10:00 радіодиктант національної єдності

КЗ" Люботинська публічна бібліотека Люботинської міської ради Харківської області", запрошую підтримати флешмоб

Дорогі друзі, працівники КЗ" Люботинська публічна бібліотека Люботинської міської ради Харківської області", запрошують усіх підтримати флешмоб

#Радіодиктант_національної_єдності

#День_української_писемності_та_мови

Трансляція ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності відбудеться 9 листопада о 10:00 на таких платформах:

- радіо – Українське радіо, Радіо Культура;

- телебачення – UΛ: ПЕРШИЙ, регіональні філії;

- інтернет – ютуб-канал та фейсбук-сторінки Суспільного мовлення.

Цьогоріч радіодиктант прочитає письменник Юрій Андрухович, який також є його автором.

Роботи будуть прийматися онлайн та оффлайн протягом доби. Паперового листа з диктантом потрібно надсилати за адресою: м. Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада 2021 року. Фото чи скан своєї роботи можна надіслати на електронну скриньку rd@ukr.radio

Текст диктанту буде оприлюднено на сайті Українського радіо 11 листопада 2021 року.

Результати оголосять упродовж 1-2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Цитуємо:

Керівник проєкту "Радіодиктант" Дмитро Хоркін:

«За останні роки ми суттєво змінили підхід до Радіодиктанту. Сьогодні Радіодиктант — це не перевірка знань. Ми нікому не будемо ставити "двійки". Радіодиктант національної єдності — це наймасовіший осінній флешмоб, покликаний звернути увагу на українську мову, популяризувати українську мову. Тож навіть якщо ваша професія ніяк не пов’язана з мовознавством, чи навіть якщо ви поки що не опанували українську мову, Радіодиктант — теж для вас. Ми закликаємо всіх 9 листопада о 10 годині ранку вмикати Українське радіо, Радіо Культура чи один з телеканалів Суспільного та писати Радіодиктант національної єдності..."

Директор КЗ «Люботинська ПБ ЛМР ХО»    Олена АЛІСОВА

Дата публікації: 13:48 08.11.2021