Люботинська міська територіальна громада вітає з Днем народження Пивоварова Євгена Павловича, народного депутата України!

З Днем народження!

Міський голова Леонід Лазуренко, депутати міської ради, Люботинська громада вітають шановного Євгена Павловича і висловлюють слова щирої подяки за постійну дієву підтримку нашої громади  в реалізації соціально значущих проєктів.

Шановний Євгене Павловичу!

Бажаємо Вам у професійній справі амбітних планів, креативних ідей, вагомих досягнень, натхнення  та незмінної підтримки колег і однодумців у реалізації усіх задумів і проєктів задля розвитку та розбудови нашої рідної України!

Бажаємо Вам бадьорості духу, міцного здоров’я, злагоди, наполегливості у здійсненні задуманого, незмінного оптимізму. Нехай подальша життєва дорога завжди веде до високих вершин!

З Днем народження!

Дата публікації: 09:40 04.11.2021