Оголошення переможця конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності,
Оголошення переможця конкурсу з відбору суб\

Оголошення переможця конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності,

яких залучено на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території с-ще Санжари, Харківського району, Харківської області з метою продажу

Конкурсною комісією з проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки землі було проведено конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної експертної оцінки земельної ділянки на території          с-ще Санжари, Харківського району, Харківської області з метою продажу, а саме: земельна ділянка кадастровий номер 6325157606:00:009:0033, площею 0,0360 га, для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі-магазину, вул. Майська, 33А, с-ще Санжари, Харківського району, Харківської області.

У встановлений строк для участі у конкурсі документи було надано 1 учасником: Українська універсальна біржа.

Відповідно до результатів голосування конкурсної комісії  та згідно з протоколом засідання комісії переможцем визнано Українську універсальну біржу.

Відділ земельних відносин виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області

Дата публікації: 15:08 03.11.2021