До уваги мешканців Люботинської міської територіальної громади!

Відповідно до протоколу № 14 від 01.11.2021 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громади, на території Люботинської міської територіальної громади встановлено наступні додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи:

1. Заборонено проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.

Термін дії: до наступного рішення комісії ТЕБ і НС

2. Заклади загальної середньої освіти Люботинської міської територіальної громади переведені на режим освітнього процесу для учнів 1-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання.

Термін дії: до наступного рішення комісії ТЕБ і НС

Відділ з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту

населення виконавчого комітету Люботинської міської ради

Дата публікації: 11:20 03.11.2021