COVID-сертифікат в “Дії” тепер можна отримати з паспортом-книжечкою

COVID-сертифікат в додатку “Дія” тепер можна отримати з паспортом-книжечкою. Ця послуга буде особливо корисна для тих громадян України, у яких немає жодного біометричного паспорта.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Телеграм-канал “Дія”.

Бажаючі скористатися послугою повинні оновити додаток “Дія” до останньої версії в AppStore, Google Play або App Gallery.

Для того, щоб згенерувати сертифікат з паспортом-книжечкою в додатку “Дія” необхідно:

• Авторизуватися через BankID.
  • Натиснути “Послуги” і вибрати в меню “COVID-сертифікати” – “Отримати сертифікат”.
  • Поставити галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) в додаток “Дія”.

При цьому паспорт-книжечка не буде відображатися серед документів користувача в додатку, оскільки цифровим паспортом може бути тільки ID-карта або біометричний закордонний паспорт.

Дата публікації: 11:09 03.11.2021