Пресвипуск до Дня залізничника

Щорічно в Україні 4 листопада відзначається професійне свято працівників залізничного транспорту – День залізничника.

Залізничний транспорт є однією з важливих базових галузей економіки будь-якої країни, забезпечує її внутрішні та зовнішні транспортно-економічні зв'язки і потреби населення у перевезеннях.
  Розвиток якісної, надійної, сталої та доступної інфраструктури, яка базується на використанні інноваційних технологій, у т.ч. екологічно чистих видів транспорту, є необхідними умовами забезпечення Цілей сталого розвитку.
  За даними АТ "Укрзалізниця" на кінець 2020 р. експлуатаційна довжина залізничних колій загального користування на території Харківської області становила 1520 км.
  За даними регіональної філії "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця" у 2020 р. обсяг відправлених вантажів становив 33,1 млн.т, кількість відправлених пасажирів – 10,6 млн.
  Експорт послуг залізничного транспорту становив майже 1,8 млн.дол. США, імпорт – 6,4 млн.дол.
  З нагоди професійного свята приєднуємося до привітань на адресу працівників залізниці і бажаємо успіхів,вагомих здобутків, міцного здоров’я,благополуччя і високого професіоналізму, який завжди був притаманний нашим шановним залізничникам.Нехай на всіх життєвих і професійних магістралях вас супроводжує тільки зелене світло!

Заступник начальника
Головного управління статистики
у Харківській області                                                               Марина ТУР
Дата публікації: 15:17 02.11.2021