Для Люботинської лікарні придбано сучасне обладнання

Джерело: http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/27419-dlya-lyubotinskoji-likarni-pridbano-suchasne-obladnannya

Депутат Харківської обласної ради Артур Товмасян вручив сертифікат про успішну реалізацію проєкту.

«Ми завжди готові підтримувати сміливі та правильні ініціативи. Ми дуже вдячні Люботинській громаді та її очільнику Леоніду Лазуренку за злагоджену роботу, і, зокрема, за підтримку медиків у цей непростий період», - сказав Артур Товмасян.

В рамках реалізації проєкту придбано апарат штучної вентиляції легенів  (ШВЛ ЮВЕНТ).

Бюджет проєкту становить 580,000 тис. гривень в т.ч. співфінансування:

• з обласного бюджету 331,440 тис. гривень;

• з місцевого бюджету 165,720 тис. гривень;

• власні кошти лікарні – 82,840 тис. гривень.

«Цього року наша громада відзначилась декількома суттєвими перемогами в конкурсах обласного та державного значення в напрямку охорони здоров’я. Всі проекти вже реалізовані і працюють на благо громади. Дякую вам і бажаю нових перемог», - сказав міський голова Леонід Лазуренко.

Пацієнтами Люботинської міської лікарні є  27,5 тис. жителів громади. Заклад є єдиним на території  громади, який надає спеціалізовану медичну допомогу.

«В умовах пандемії до лікарні часто надходять пацієнти у важких станах, із діагнозом пневмонія, яка в подальшому підтверджується позитивним результатом ПЛР-тесту на COVID-19. Трапляються випадки, коли таких пацієнтів немає змоги госпіталізувати до визначених загальним переліком лікарень через відсутність місць з кисневою підтримкою або нетранспортабельність пацієнта. І наявні у користуванні лікарні апарати ШВЛ не завжди справлялися із прямою задачею – через фізичну зношеність. Тому потреба в оновленні матеріально-технічної бази, насамперед, в частині кисневої підтримки пацієнтів – була вкрай важлива», - розповіла заступник головного лікаря КНП «Люботинська міська лікарня» Нонна Єфіміна.

Довідково. Комплексною програмою «Розвиток місцевого самоврядування Харківської області на 2017-2021 роки» на проведення обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2021 році передбачено 10 млн грн. Переможцями конкурсу визнано 31 проєкт на загальну суму 14 435,7 тис. грн, у т.ч.: з обласного бюджету 9 887,9 тис. грн (68,5%), з місцевих бюджетів – 4 289,1 тис. грн (29,7%),  кошти партнерів – 258,8 тис. грн (1,8%).Мініпроєкт Люботинської громади «Я маю право на друге дихання» отримав перемогу у 2021 році в обласному конкурсі «Ефективна медицина в громаді».

Альбом: Мініпроєкт Люботинської громади «Я маю право на друге дихання» отримав перемогу у 2021 році в обласному конкурсі «Ефективна медицина в громаді».
Дата публікації: 15:42 29.10.2021
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024