Звітує КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 25.10.2021року – 29.10.2021року

1. Представниками підприємства проведено обстеження технічного стану внутрішньо будинкової мережі водовідведення місць загального користування  багатоповерхового житлового будинку по вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,10а (3під.- підвал)  на  звернення  мешканців (кв.27) з приводу виявлення та усунення протікання.
  2. Представниками підприємства проведено обстеження технічного стану місць загального користування (під’їзду) багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Вільна,18/24 (2під.) на предмет руйнування та відшарування  зовнішнього штукатурного шару на звернення мешканців (кв.7).
  3.  Підприємством виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової мережі водовідведення багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,10а ( 3під.- підвал,місця загального користування , заміна труб).
  4. Підприємством виконано роботи з ремонту внутрішньо будинкової мережі електропостачання , ремонт світильників місць загального користування по житловим будинкам за адресою вул. Будівельна,9 (3під.-зовнішнє освітлення),вул. Будівельна,13 (1під.- 2 пов.), вул. Будівельна,3 (2пов.), вул. Шевченко,27(2під.- 2 пов.),вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,10а(3під.-1пов.).
  5. Підприємством виконано роботи по ремонту шиферної покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Будівельна,8 (1під.- ремонт конька)  на  звернення  мешканців (1під.).
  6. Підприємством виконано ремонт відкосів вхідних під’їздних дверей місць загального користування багатоповерхового житлового будинку вул. Слобожанська,4 ( 2під.).
  7. Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків  за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень – попереджень.
  8. Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  жовтень  місяць 2021 року.
  9. Виконано дератизаційні роботи по підвалам (місця загального користування)27 багатоповерхових житлових будинків згідно графіка на 2021рік.
  10. Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлових будинків по  вул.

Будівельна,11(1під.- кв.4,кв.8,місця загального користування),вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,10а

(3під.-підвал,місця загального користування);

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                       Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 13:29 29.10.2021