Звертаємо увагу на важливість дотримання трудового законодавства

Начальник управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Харківській області Артем Остапов повідомив, що під час проведення фактичних перевірок здійснюється контроль за дотриманням трудового законодавства.

Так, під час проведення перевірки підприємства А в жовтні  2021 року,  було встановлено  працю неоформленого громадянина. Такі матеріали   направляються  до Головного управління  Держпраці, в рамках підписаного Договору про співробітництво та партнерство, для вжиття заходів.

Окрім цього, проводиться роз’яснювальна  робота з роботодавцями та працівниками з питань необхідності офіційного працевлаштування та виплати офіційної  заробітної плати.

ГУ ДПС  у Харківській області звертає увагу на  важливість дотримання трудового законодавства. Для уникнення відповідальності роботодавцям необхідно працювати відповідно до норм трудового законодавства і своєчасно та у повному обсязі виплачувати працівникам зарплату не менше мінімальної.

Дата публікації: 16:28 28.10.2021