28 жовтня в Україні відзначається знаменна і незабутня дата – 77–ма річниця вигнання нацистів з України.
28 жовтня в Україні відзначається  знаменна і незабутня дата – 77–ма річниця вигнання нацистів з України.

Друга світова війна стала величезною трагедією для всього людства. Вона забрала та скалічила мільйони життів, залишила сиротами мільйони дітей.

Море сліз пролито солдатськими матерями та вдовами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя.
   У цей пам’ятний день вітаємо усіх ветеранів, хто відвойовував мир і щасливе життя, хто  поклав край пануванню фашистських окупантів в Україні.

Шановні мешканці  Люботинської міської територіальної громади!

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто пройшов страшну війну, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чи чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.
  Вони і сьогодні є прикладом любові до рідної землі, зразком витримки, мудрості та терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь та щасливе майбутнє нашої незалежної держави.
   Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим!
 Низький уклін і глибока шана Вам,шановні  ветерани Другої світової війни, трудівники тилу, діти війни, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині!
Міцного Вам здоров’я, довгих років життя, мирного неба над головою, любові та уваги рідних і близьких!
Хай буде мирним небо над Україною!

Міський голова                      Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 08:50 28.10.2021