Оголошується конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які залучені до проведення незалежної експертної оцінки комунального майна територіальної громади м. Люботин, що передається в оренду
Оголошується конкурс  з відбору суб\

Балансоутримувач: Відділ освіти Люботинської міської ради.

2. Назва та місцезнаходження об’єкту: нежитлове приміщення загальною площею 269,8 м кв. (спортивна зала Люботинської гімназії №1) по вул. Шевченка, 19, м. Люботин, Харківська область.

3. Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості майна для подовження договорів оренди.

4.Претендентам на участь у конкурсі необхідно подати такі документи:

• заяву на участь у конкурсі;
  • копії установчих документів;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звітів про оцінку майна;
  • копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту фондом державного майна;
  • інформацію про претендента – учасника конкурсу (документ про досвід роботи оцінювача, кваліфікація та інше).

5.Конкурсна пропозиція учасників конкурсу щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат та терміну виконання робіт, подаються конкурсній комісії у запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів, що там містяться.

6. Конкурс відбудеться 29.11.2017 р. о 13-30 год. Документи із супровідним листом подаються до Люботинської міської ради за адресою: вул. Слобожанська, 26 (колишня вул. Радянська), кабінет №31. Останній день подання конкурсних пропозицій — 24.11.2017 р.

Телефони для довідок: 741-11-63, 741-28-86.

Дата публікації: 11:35 15.11.2017