Загальні будівельні роботи на фізкультурно-оздоровчому комплексі в Люботині мають завершити до кінця року

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/112416

«На Люботинському фізкультурно-оздоровчому комплексі вже закінчуються роботи зі встановлення даху. Розведені всі внутрішні інженерні мережі, розпочато укладку цегли та бетонних блоків. З основного - залишилось зашити бокові пройми даху та разом з боковими стінами утеплити його», - розповів про хід робіт заступник голови Харківської ОДА.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс у Люботині зводять у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Комплекс матиме загальну площу понад 1300 кв. м. Він буде багатофункціональним. Жителі міста матимуть можливість займатися тут футболом, волейболом, важкою атлетикою та боротьбою.

«До кінця поточного року в планах будівельників завершити загальні будівельні роботи. А у 2022 році - перейти до внутрішнього оздоблення. Щоб наступного року тут вже можна було займатись спортом», - відзначив Михайло Харнам.

Альбом: Під час робочої поїздки до Харківського району об’єкт «Великого будівництва» у м. Люботині відвідав заступник голови ХОДА Михайло Харнам.
Дата публікації: 09:52 16.10.2021