Туристичні події Харківщини - 2022 пропонують розмістити у єдиному виданні

Організатори заходів можуть подати свої пропозиції щодо збірки до 28 жовтня 2021 року.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/112347

Моніторинг інформації до видання «Туристичні події Харківщини 2022» проводить обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму», щоб надати туристам актуальну інформацію про заходи, які відбуваються на Харківщині.

Онлайн-примірник готової збірки буде анонсовано на електронних ресурсах органів державної влади, Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, на туристичному сайті Харківщини, а друковане видання протягом 2022 року буде розповсюджено на профільних туристичних виставках в Україні, під час проведення фестивалів на Харківщині та на базі Харківського обласного туристсько-інформаційного центру і мережі його пунктів.

Як організаторам заходів на Харківщині подати свої пропозиції:

1. Скачати єдину форму за посиланням (її можна як скачати, так і редагувати онлайн, попередньо створивши копію).
  2. Заповнити форму у текстовому форматі («microsoft word») та надіслати на пошту tic_kh@ukr.net
  3. Відібрати цікаві фото, афіші, які відображають туристичний захід, і також надіслати їх в оригінальному форматі (без зжимання) на пошту tic_kh@ukr.net
  4. Надсилаючи матеріали, прохання зробити помітку «До видання про туристичні події».

За посиланням організатори заходів також можуть ознайомитись із додатковою інформацією щодо подання інформації до збірки.

Дедлайн: 28 жовтня 2021 року.

З питаннями чи уточненнями можна звернутись до координаторки видання: Ірини Кондакової, начальника відділу туристсько-інформаційної роботи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», +380 (98) 882 55 92, tic_kh@ukr.net.

Довідка. Ініціатива щорічного створення видання «Туристичні події Харківщини» впроваджується ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради вже 6-й рік поспіль.

З попереднім виданням «Туристичні події Харківщини 2021» можна ознайомитись за посиланням.

Дата публікації: 16:31 12.10.2021