Звітує КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 04.10.2021року - 08.10.2021року

1. Представниками підприємства проведено обстеження технічного стану внутрішньо будинкової мережі електропостачання місць загального користування  багатоповерхового житлового будинку по вул. Шевченко,27(1під.)  на  звернення  мешканців (кв.3), проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі електропостачання по багатоповерховому житловому будинку пров. Оранжерейний,8(1під.,2під.-загальнобудинкова  щитова) на звернення мешканців будинку  з приводу відсутності електропостачання окремих квартир будинку.
  2. Представниками підприємства проведено обстеження технічного стану покрівлі багатоповерхового житлового будинку вул. Будівельна,4 (1під.) на звернення мешканців (кв.6) з приводу протікання.
  3. Представниками підприємства проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водовідведення багатоповерхового житлового будинку по вул. Ціолковського,8а(3під.- підвал,місця загального користування) на звернення мешканців (кв.12) з приводу виявлення та усунення протікання.
  4. Підприємством виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової  мережі електропостачання багатоповерхового житлового будинку по вул. Шевченко,27(1під.-1пов.,загально будинкова щитова) на звернення мешканців.
  5. Підприємством виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової  мережі електропостачання житлового приміщення гуртожитку по вул. Слобожанська,28(1пов.-ремонт  загально будинкової щитової).
  6. Підприємством виконано ремонтні роботи дерев’яних вікон (скління) місць загального користування  по  житловому  будинку  вул. Слобожанська,75(2під.).
  7. Підприємством проведено ремонт кодового замку металевих вхідних під’їздних дверей  багатоповерхового житлового будинку по вул. Ціолковського,8а(3під.).
  8. Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків  за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень – попереджень.

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                       Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 09:02 08.10.2021