Звітує ВУКГ

Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м. Люботин в період 01.10-07.10.2021р.

1. Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, дитячі майданчики, вулиці міста.

2. Вивезення побутових відходів від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізичних осіб.(всього договорів з населенням на 07.10.2021р.- 4268, надійшло коштів від приватного сектору за вивіз ТПВ з 01.01.2021-07.10.2021р. – 508550,18грн.).

3. Проведені роботи по відновленню вуличного освітлення :   вул.Гавенка №11 , №18, вул .Шевченка № 151, вул. Димитрова оп.64, вул. Ширшова № 1/35, №10, вул. Луначарського №10, Дитячий садок №1 (4шт), вул. Попова №20, вул Лассаля №37, вул.О.Гончара оп. №72, вул. Княжа №20, №16, дитячий майд., Нове життя №22, пров. Оранжерейний №5, №17, №33, пров. Холодногорський (дит.майд.), пров. В.Стуса №46, в-д Кобзаря №3, -ремонт світильників,                                                                                                             вул. Короленко №12 ,вул. Попова №8а, вул. Нове життя №16, №28, №28/2, пров .Кільцевий №10, вул. Полтавський шлях №23, оп.79 – демонтаж світильників                                                                   вул. Гавенка ТП усунення недоліків.

4.Заготовка пісчано-солевої суміші .

5. Ліквідація стихійних звалищ: вул. Змагання,    вул. Медова.

6. Прибирання, зрізання кущів, сухостою та вивезення сміття -  житловий масив Барабашово.

7. Планування, грейдування  дороги по вул. Чайковського, вул .Технічний, в-д Вишневий, вул. Деповська, вул. Слюсарна ,вул. Гастело, вул. Кільцева .                                                                                                                                         8. Планування місця під дитячий майданчик вул. Слобожанська

Начальника ВУКГ ЛМР ХО                                          О.Євтушенко

Дата публікації: 09:01 08.10.2021