Харківський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Харківської області

Урочиста відправка молодого поповнення до лав Збройних Сил України на строкову військову службу.

4 жовтня 2021 року в Харківському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Харківської області відбулася урочиста відправка молодого поповнення до лав Збройних Сил України на строкову військову службу.
З напутнім словом до юнаків звернувся начальник Харківського РТЦК та СП Харківської області майор Сіроус С.В. побажав успіхів у службі, добросовісного виконання свого обов'язку та наголосив, що військову служба робить з хлопців справжніх чоловіків, а протоієрей Православної Церкви України Юрій Боратинець благословив юнаків на добру службу.
Альбом:
Дата публікації: 07:59 05.10.2021