До Всеукраїнського дня бібліотек

30 вересня у залі КЗ «Люботинська публічна бібліотека Люботинської міської ради» привітали бібліотекарів з професійним святом.

Міський голова Лазуренко Леонід Іванович  відзначив почесною грамотою колектив працівників  КЗ « Люботинської  ПБ ЛМР ХО»

Сьогодні - Всеукраїнський День бібліотек. З нагоди професійного свята у приміщенні центральної публічної бібліотеки зібралися працівники бібліотечної галузі міста Люботина,  привітати бібліотекарів на свято завітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Рубан Вячеслав Валерійович. Він зазначив, що сьогодні бібліотеки надають чимало якісних послуг, серед яких не лише література на будь-який смак, а й доступ до мережі інтернет, комфортна читальна зала оновлена Люботинська бібліотека для дітей. Заступник міського голови у своїй вітальній промові звернув увагу на те, що попри стрімкий розвиток комп’ютерних технологій саме книга, є найціннішим джерелом знань. «Суспільство, яке читає, завжди буде багатим духовно». Окрім цього, він побажав усім бібліотекарям міцного здоров’я, злагоди та добробуту. Тому давайте спільно розвивати бібліотечну систему та постійно оновлювати бібліотечні фонди». Ця підтримка свідчить про небайдуже ставлення до проблем культури нашого міста і розуміння важливості бібліотечної діяльності.

Працівники  КЗ «Люботинської публічної бібліотеки» висловлюють щиру подяку за привітання з Всеукраїнським Днем бібліотек.  Дякуємо за теплі слова і добрі побажання.

Директор КЗ « Люботинської ПБ ЛМР ХО   Олена Алісова

Альбом: До Всеукраїнського дня бібліотек