Відкриття трьох проєктів, реалізованих у рамках Громадського бюджету.

Громадський бюджет (бюджет участі) – це частина бюджету Люботинської міської територіальної громади, щодо якої напрямки фінансування визначаються безпосередньо членами територіальної громади шляхом відкритого голосування.
28 вересня за участі членів робочої групи з питань Громадського бюджету – Вячеслава Рубана, Лідії Куденко, Оксани Сергєєвої, Світлани Лазоренко, Алли Чекардіна й Іллі Шелеста пройшло відкриття трьох проєктів, реалізованих у рамках Громадського бюджету.
За результатами конкурсного відбору (підсумками голосування) членами територіальної громади визначено 6 переможців для реалізації проєктів за кошти міського бюджету:
1. «Сучасні комунікації – успішний шлях до пацієнтоорієнтованих методів роботи» (створення call-центру в лікарні), (322 голоси) – автор проєкту Ольга Швайка.
2. Спортивно-розважальний майданчик «Веселий острів», (144 голоси) – автор проєкту Людмила Гела ;
3. Благоустрій міського простору – території сучасної школи (98 голосів) – автор проєкту Юрій Чекардін.
4. Облаштування скверу "Літературний", (94 голоси) – автор проєкту Олена Алісова.
5. «Люботинським талантам – якісні мікрофони» – придбання радіомікрофонів у Люботинський міський будинок культури ), (76 голосів) – автор проєкту Роман Еткало.
6. Спортивний дитячий майданчик «Спортивний», (68 голосів) – автор проєкту Світлана Ревака.
Робоча група провела попередній процес відбору проєктних пропозицій для фінансування з громадського бюджету, експертизу та оцінку поданих проєктів і аналіз можливості їх фінансування за рахунок коштів громадського бюджету.
На сьогодні реалізовано три проєкти із шести:
«Літературний сквер», (вул.Слобожанська, 10, біля Центральної публічної бібліотеки) - передбачено забезпечення сприятливих та безпечних умов для проведення масових заходів, спілкування, читання та обговорювання цікавих новин під відкритим небом, збільшення кількості відвідувачів бібліотеки та музею і обладнанання комфортної Wi-Fi зони.
«Сучасні комунікації – успішний шлях до пацієнтоорієнтованих методів роботи» (створення call-центру в лікарні), вул. Шевченка, 15 – створення комфортних умов для перебування пацієнта в стінах закладу, зменшення часу, що пацієнт проводить в лікарні, відсутність черг біля реєстратури та надання більш якісних послуг за рахунок контролю дзвінків.
«Люботинським талантам – якісні мікрофони» (придбання радіомікрофонів у Люботинський міський будинок культури). Проєктом передбачається створення належних умов для організаціїї культурно-дозвіллєвої діяльності та розвитку творчих особистостей у Люботинській МТГ шляхом придбання радіомікрофонів у Люботинський міський будинок культури.
Заступник міського голови Вячеслав Рубан подякував усім причетним до реалізації бюджету участі і зазначив, що завдяки підтримки міського голови Леоніда Лазуренка, депутатів та активному голосуванню громадян, реалізовані важливі і корисні пропозиції для нашого міста. Він також підкреслив, що Громадський бюджет це – дієвий інструмент для цілеспрямованих та активних людей громади, це хороша можливість реалізовувати свої креативні ідеї для установи чи свого мікрорайону коштом міського бюджету. У цьому році він запроваджується вперше, але є впевненість у тому, що він надалі буде користуватися більшою популярністю.
Альбом: Уперше у нашому місті відбулося відкриття проєктів, реалізованих у рамках бюджету участі – Громадського бюджету.
Дата публікації: 08:13 29.09.2021