На будівництві ФОКу в Люботині працюють над встановленням купола

Площа багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу становить понад 1300 кв. м. Наразі там тривають підготовчі роботи зі встановлення купола.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/112030

Новий спортивний об’єкт зводять у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Заступник Люботинського міського голови В'ячеслав Рубан зазначив, що цей об'єкт дуже важливий для жителів громади, оскільки він дозволить залучити їх до занять фізичною культурою та спортом, а також допоможе підвищити спортивну майстерність містян.

«Завдяки фізкультурно-оздоровчому комплексу діти різного віку зможуть займатися футболом, волейболом, важкою атлетикою та боротьбою», - сказав В'ячеслав Рубан.

Також він додав, що в Люботині вже функціонує дитячо-юнацька спортивна школа, але сучасний ФОК надасть змогу покращити спортивну інфраструктуру громади.

Будівельні роботи розпочалися у травні цього року, їх планують завершити наприкінці 2022 року. Проте представник підрядної організації Леонід Семиног повідомив, що роботи можуть закінчити й раніше, оскільки на об’єкті вже проведено каналізацію та водопровід.

«Зараз проходять підготовчі роботи під монтаж купола і палей. Також проводяться бетонні роботи під монтаж аркових бічних конструкцій. Після цього плануємо змонтувати перекриття під профілем і тоді вже повністю буде готовий купол. Також цього року готуватимемося до утеплення перекриття і закінчуватимемо всі роботи, пов’язані з металоконструкціями», - розповів Леонід Семиног.

На сьогодні над зведенням нового корпусу працюють приблизно 20 осіб, з яких семеро в цеху виконують підготовчі роботи з виготовлення металевих конструкцій.

За словами Леоніда Семинога, будівля буде енергоощадною, адже тут побудують індивідуальну котельню.

Альбом: На будівництві ФОКу в Люботині працюють над встановленням купола
Дата публікації: 15:07 24.09.2021
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024