26 вересня День вихователя і всіх дошкільних працівників
26 вересня День вихователя і всіх дошкільних працівників

26 вересня День вихователя і всіх дошкільних працівників

Пресвипуск до Дня вихователя і всіх дошкільних працівників

 

Щорічно в Україні в останню неділю вересня відзначається День вихователя і всіх дошкільних працівників. У цьому році свято припадає на 26 вересня. Якісна дошкільна освіта та виховання, що є одним з найважливіших напрямів Цілей сталого розвитку, – це фундамент ментально здорового, толерантного, розвиненого суспільства.

На кінець 2020 р. в області працювало 753 заклади дошкільної освіти, в яких перебувало 74,1 тис. дітей.

Облікова кількість штатних працівників закладів дошкільної освіти в Харківській області на кінець 2020 р. становила 18,3 тис. осіб. Педагогічний персонал складав 7507 осіб, з них 4951 вихователь. Серед дошкільних працівників – вихователі-методисти, соціальні педагоги, учителі-дефектологи, учителі-логопеди, музичні керівники, інструктори з фізкультури та інші категорії працівників.

Крім того, важливий внесок у піклування про дітей має технічний персонал – медичні працівники, помічники вихователів, працівники кухні тощо, кількість яких становила 10,8 тис. осіб.

З нагоди свята вітаємо всіх працівників закладів дошкільної освіти – людей, які присвятили своє життя роботі з дітьми. Міцного здоров’я, творчого вогнику, добробуту та злагоди! Нехай щасливі посмішки Ваших вихованців зігрівають Ваші серця теплом і любов’ю.

 

 

Заступник начальника
Головного управління статистики
у Харківській області                                                                              Марина ТУР
Переглядів: 73
Дата публікації: 09:45 23.09.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Проєкт рішення "Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачан   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 10.01.2022рок   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   14.01.2022
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    14.01.2022
Рішення про затвердження умов продажу об'єкту приватизації комунальної власності Люботинської місько   14.01.2022
Увага! Відключення електропостачання 14.01.2022 з 09:00 по 17:00   13.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>