Інформаційно-просвітницькі заходи

Саме 19 вересня 1943 року з Харківської області остаточно вигнали нацистських окупантів. Ми ще раз перегортаємо сторінку тих трагічних подій, усвідомлюючи, що  ніколи більше не повинні допустити прояву нацизму. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань.

В рамках відзначення 78-ї річниці визволення Харківської області від нацистських загарбників  в   бібліотеках міста  відбуваються інформаційно-просвітницькі заходи спрямовані на вшанування пам’яті  героїв-визволителів області.

З цієї нагоди у Люботинській публічній бібліотеці експонується історична викладка літератури до Дня 78-ї річниці визволення Харківської області від нацистських загарбників. У представленій літературі, йдеться про ті страшні події та битви за  визволення Харківської області,  які  були важливою частиною процесу розгрому ворога. Перемога стала можливою завдяки героїзму, мужності та відданості українського народу.

Люботинська бібліотека для дітей теж підготувала книжково-тематичну виставку «Онукам подвиги дідів в житті слугують прикладом величним». Це складний, суперечливий і трагічний період в історії,  але водночас - це роки подвигу і мужності, які ми шануємо і сьогодні.  Низько вклоняємося усім вам, шановні ветерани! Бажаємо  міцного здоров'я, бути з нами якомога довше, щоб ми дізналися ще більше про Ваше життя і про той час. Всім молодим людям, нашим дітям, онукам і правнукам - завжди пам'ятати ці дати, подвиги і героїзм, які нам у спадок залишили батьки та прабатьки.

Директор КЗ « Люботинська ПБ ЛМР ХО»   Олена АЛІСОВА

Альбом: В рамках відзначення 78-ї річниці визволення Харківської області від нацистських загарбників
Дата публікації: 14:46 17.09.2021