Звітує ВУКГ

Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м. Люботин в період:13.09.-17.09.2021р.

1. Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, дитячі майданчики, вулиці міста.

2. Вивезення побутових відходів від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізичних осіб.(всього договорів з населенням на 17.09.2021р.- 4235, надійшло коштів від приватного сектору за вивіз ТПВ з 01.01.2021-17.09.2021р. – 479877,03грн.).

3. Проведені роботи по відновленню вуличного освітлення : вул. Кобзаря,  вул. Маяковського, вул. Гетьманська, вул. Шмідта, вул. Челюскіна, вул. Караванська, вул. Заводська, вул. Берегова, вул. Шкільна, вул. Зелена, вул. Лермонтова, вул. Лассаля, вул. Ревчанська, вул. Одеська, вул. Дуншовська.

4. Кронування та видалення  дерев: вул. Шмідта.                   .

5. Ліквідація сміттєзвалища в’їзд Транспортний.

6. Вивезення гілля, сміття: вул. Деповська, Будівельна, вул. Ціолковського,      п-ща Театральна, вул. Слобожанська, вул. Деповська, вул. Злагоди, вул. Джерелянська, вул. Тичинського.

7. Завезення піску: вул. Світла.

8. Завезення щебеню, відсіву, баласту:  Досягнень, вул. Історична.

9. Планування  дороги по вул. Досягнень, вул. Історична.

10. Виконання приватних замовлень на вивіз сміття.

Начальника ВУКГ ЛМР ХО                                          О.Євтушенко

Дата публікації: 09:28 17.09.2021