Відбувся 18-й турнір з боксу

У турнірі взяло участь 34 пари боксерів у різних вікових категоріях

На вихідних у Люботинському ліцеї залізничного транспорту відбувся 18-й турнір із боксу, присвячений визволенню м. Люботина від фашистських загарбників та Дню фізичної культури і спорту. У турнірі взяло участь 34 пари боксерів у різних вікових категоріях із міста Люботина, Дергачів, Харкова, Ізюму, Первомайська, спортивних шкіл – ХМЗ ДЮСШ №6 і ДЮСШ №8, ШВСМ, Динамо.

Для створення гарного настрою у спортсменів і глядачів подарували пісні вокальний ансамбль «Лілея» (керівник - заслужений артист естрадного мистецтва України Василь Проненко) та заслужений артист естрадного мистецтва України, Почесний громадянин м. Люботина Олексій  Еткало.

На спортивне свято були запрошені учасники бойових дій в Афганістані.  Олексій Блажко від імені воїнів-інтернаціоналістів привітав усіх зі святом та подякував організатору турніру Володимиру Ткаченку за запрошення і побажав, щоб подібні свята відбувалися тільки під мирним небом.

Під час церемонії нагородження тренер вищої категорії, майстер спорту СРСР з боксу, суддя національної категорії, беззмінний організатор вісімнадцяти турнірів, які відбувалися в м. Люботині, Володимир Ткаченко «За вагомий особистий внесок у розвиток боксу та з нагоди проведення XVII турніру з боксу» нагородив грамотами і пам’ятними медалями Леоніда Лазуренка, Олексія Блажко, Вячеслава Рубана, Олексія Еткало, Сергія Котихіна і Миколу Пархоменко.

Офіційна частина змагання розпочалася виходом на ринг Дениса Рагулі (м. Люботин) та Анатолія Іваницького ХТЗ ДЮСШ №6.

Рішенням організаційного комітету і голів судейської колегії боксера Олександра Казекіна визнано одним із кращих технічних боксерів, його відзначено Дипломом першого ступеня, золотою медаллю і цінним подарунком. А наймолодший боксер Кирило Миколайчук показав найкращі технічні навички.

Переможцями вісімнадцятого турніру з боксу  стали боксери: Єгор Рибак, Денис Рогуля, Кирило Миколайчук, Микола Коболев, Олександр Казекін і Володимир Малишев. Всі вони нагороджені дипломами і золотими медалями. Організаторам турніру сподобався виступ боксерів із команди «Новачок», а тому вони отримали нагороду «Спеціальний кубок».

Головний суддя 18-го турніру з боксу Семен Свистунов – суддя міжнародної категорії, очолює суддійство в м. Харкові і є одним із кращих суддів України, сказав, що змагання пройшли на високому організаційному рівні.

Цей турнір проводився завдяки неперевершеному організатору Володимиру Ткаченку, а допомогу і підтримку в його організації надали Леонід Лазуренко, Андрій Романченко, Євген Оберемок, Сергій Ольховський і Юрій Болдовський.

Ці щорічні турніри популяризують розвиток боксу у місті Люботині та всієї Харківщини.

Завершуючи турнір, Володимир Ткаченко щиро подякував судейському колективу, організаторам та спонсорам, які приклали чимало зусиль, щоб турнір пройшов на високому рівні.

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВУ м. Люботин

Альбом: Відбувся 18-й турнір з боксу