«Агата Крісті-леді-детектив».

До Дня народження талановитої, легендарної жінки Агати Крісті

15 вересня день народження  талановитої, легендарної жінки Агати Крісті. На честь дня народження майстрині детективного жанру, авторки багатьох творів Люботинська публічна бібліотека пропонує переглянути підготовлену книжкову виставку «Агата Крісті-леді-детектив».

Агата Крісті – всесвітньовідома англійська письменниця, з дитинства виявляла хист до писемності. У 1920 році у світ виходить її перший детектив – «Таємнича пригода в Стайлз». Найпопулярніші романи: «Десять негренят», «Н або М?», «Таємниця камінів», «П’ять поросят».

В 1971 році за свою працю в галузі літератури Агата Крісті була відзначена орденом Британської імперії ІІ ступеня. Найвідоміші персонажі  і досі підкорюють серця читачів і кінолюбителів.

Альбом: «Агата Крісті-леді-детектив».
Дата публікації: 14:14 15.09.2021