Звітує ВУКГ

Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м. Люботин в період:06.09.-10.09.2021р.

1. Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, дитячі майданчики, вулиці міста.

2. Вивезення побутових відходів від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізичних осіб.(всього договорів з населенням на 10.09.2021р.- 4220, надійшло коштів від приватного сектору за вивіз ТПВ з 01.01.2021-10.09.2021р. – 466381,40грн.).

3. Проведені роботи по відновленню вуличного освітлення : пров. Червоний, сквер Театральний (Маяк), вул. Димитрова, вул. Шевченка, вул. Гавенка, вул. Світла, вул. Коцюбинського в’їзд Западний, вул. Індустріальна,                              вул. Караванська, вул. Шкільна, вул. Медова.

4. Кронування та видалення  дерев: міський парк відпочинку.

5. Вивіз гілля ЗОШ №1, вул. Деповська, вул. Слобожанська.

6. Підготовка площадки під пісочно-соляну суміш.

7. Ліквідація сміттєзвалища вул. Шумицького.

8. Завезення щебеню, відсіву, баласту:  вул. Шевченка, вул. Гавенка, вул. Заможня, вул. Ударна, пров. Ударний, вул. Досягнень.

9. Планування  дороги по вул. Шевченка, вул. Гавенка, вул. Заможня,             вул. Ударна, вул. Дачна, пров. Ударний, вул. Досягнень, вул. Созівська.

10. Виконання приватних замовлень на вивіз сміття.

Начальника ВУКГ ЛМР ХО                                          О.Євтушенко

Дата публікації: 11:26 10.09.2021