Щорічний обласний літературний конкурс ім. О.С. Масельського

Прийом робіт з 10 вересня до 15 жовтня 2021 року

Прийом робіт для участі в XV обласному літературному конкурсі розпочинається 10 вересня та триває до 15 жовтня 2021 року. До участі запрошується талановита молодь, а також знані літератори, журналісти, поети та драматурги.
Конкурсні роботи розглядаються в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія». Юні літератори (віком до 18 років) та митці (які є членами Національної спілки письменників України або Національної спілки журналістів України) подають свої поетичні, прозаїчні, драматургічні чи публіцистичні твори до номінацій «Учнівська молодь» та «Майстер слова».
Для участі у конкурсі необхідно надати виключно в електронному варіанті наступні матеріали:
  • текст,  відповідно до обраних(ої) автором номінацій(ї);
  • контактну інформацію (вказавши повну адресу, телефон, електронну скриньку) та  біографічні дані;
  • за наявності, копію свідоцтва про членство в Національній спілці письменників України або Національній спілці журналістів України.
Переможців очікує премія:
у номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія», винагорода становить  відповідно:
за  І місце – 7 тис грн,
за ІІ місце – 5 тис грн,
за ІІІ місце – 3 тис грн.
По одному переможцю (в підномінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія») в номінаціях "Учнівська молодь", "Майстер слова" – отримають премії по 7 тис грн.
Нагородження переможців традиційно проходить у грудні.

За бажанням електронний носій  можна надіслати на поштову адресу: м. Харків, Будинок рад, вул. Сумська, 64, - з поміткою «Конкурс на кращий літературний твір ім. О.С.Масельського» або передати власноруч за тією ж адресою.
У разі виникнення питань, можна звернутися за тел.: (057) 700-53-29, 715-72-20, 095-404-47-55.
Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті  Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти» за посиланням http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/competition-maselskoho
Дата публікації: 09:22 09.09.2021