Привітання від народного депутата України Євгена Пивоварова

Миру, співпраці, щастя. З Днем знань!

1 вересня – це білі банти і нові портфелі, строкаті букети та щасливі посмішки, урочиста лінійка та перший дзвоник. Бажаємо, щоб увесь навчальний рік був таким само яскравим, як і його перший день. Нехай сходження до вершини знань буде легким і цікавим, вчителі та однокласники підтримують вас в усьому.

День знань - наше спільне свято, адже кожен з нас причетний до нього. Ми щодня вчимося або вчимо, пізнаємо світ і ділимося своїми знаннями та досвідом. Бажаємо глибокої жаги до розвитку і перемог, старшокласникам - отримати необхідні навички для улюбленої професії!

Перше вересня єднає нас усіх, адже кожен колись у цей день переступив поріг школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Шановні батьки, згадайте себе у шкільні роки: погодьтеся, не завжди вдавалося отримати «відмінно», але це вас не зупиняло, ви досягли успіху і завдяки підтримці своєї родини. Прислухайтеся до прагнень і мрій своїх дітей.

Миру, співпраці, щастя. З Днем знань!

Дата публікації: 13:14 01.09.2021