Привітання міського голови Леоніда Лазуренка з 1 вересня

Зі святом - Днем знань!

Шановні вчителі! Дорогі учні, батьки!

1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Саме сьогодні для вас, шановні вчителі, учні, батьки, звідусіль лунають теплі поздоровлення та  побажання успіхів у навчальному процесі, побажання підкорення нових вершин та тільки приємних  вражень!

Любі наші  школярі!

У шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання. Екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, шкільні концерти та багато іншого. Відкривайте з радістю для себе шкільні двері! Хай ваше шкільне життя буде яскравим та радісним!

Навчайтесь, дійте, будьте гідними громадянами свої Батьківщини! Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Шановні батьки та вчителі!

Саме від вас залежить бажання дітей отримувати знання, Саме ви навчаєте їх добру та щирості,  справедливості та наполегливості. Ваша підтримка, любов, поради, досвід- запорука успіхів дітей  у дорослому житті.

Тож, прийміть слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю , за  щедрість, з якою ви ділитесь своїми знаннями, за виховання свідомих громадян, справжніх патріотів своєї Держави.

Вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком! Нехай він буде цікавим і пізнавальним, успішним і плідним!

Зі святом - Днем знань!

З повагою

Міський голова                                                                                           Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 13:17 01.09.2021