«Децентралізація на зв’язку». Представники громад зможуть отримати відповіді на запитання

Поставити запитання під час заходу можна за телефоном (044) 223-95-11 або у чаті прямої трансляції.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/111268

Серію онлайн-заходів для представників органів місцевого самоврядування запускають Міністерство розвитку громад та територій спільно з порталом «Децентралізація».

У прямому ефірі представники органів місцевого самоврядування зможуть отримати відповіді від фахівців Мінрегіону та експертів на актуальні для громад запитання. Наприклад, про організацію діяльності новостворених громад, реалізацію повноважень тощо.

Перший онлайн-захід «Децентралізація на зв’язку» відбудеться 20 серпня з 11:00 до 12:00 на фейсбук-сторінці «Децентралізація».

На запитання представників громад відповідатимуть:

- В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій;

- Сергій Шаршов, генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою;

- Віра Козіна, експертка з юридичних питань;

- Катерина Рєзнікова, експертка з питань земельних відносин;

- Віктор Венцель, експерт з фінансових питань.

Дата публікації: 16:41 17.08.2021
31.03.2024