З калейдоскопу літніх ювілярів Люботинська публічна бібліотека представила книжково-ілюстративну виставку під назвою «Шотландський чарівник» .

До 250 років від дня народження Вальтера Скотта

15 серпня 2021 року виповнилося 250 років від дня народження всесвітньо відомого британського письменника - Вальтера Скотта. Найвідоміший представник своєї нації в світі: блискучий юрист, письменник, поет, майстер історичного роману був для шотландців більше, ніж письменник. Він відродив історичну пам’ять народу, відкрив Шотландію для решти світу.

Вальтер Скотт вважається основоположником жанру історичного роману. Його романи поділяються на дві основні групи: перша, присвячена недалекому минулому Шотландії, а друга, основна група романів Скотта, присвячена минулому Англії і континентальних країн.

Дата публікації: 15:01 16.08.2021