У Люботинській міській територіальній громаді проходять збори громадян за місцем проживання, на яких обговорюються пропозиції щодо оптимізації ( злиття) квартальних комітетів.
До 2021 року органи самоорганізації населення у місті були представлені у кількості 77 квартальних комітетів. Така кількість ОСН не завжди давала можливість тісної співпраці між владою і громадою, оперативного реагування на локальні події, що відбувалися у житті міста, орієнтування на індивідуальні запити кожної людини. Ситуація ускладнювалася ще й тим, що деякі квартальні комітети із часом залишилися без очільників, заступників, активу комітету та потребували термінового оновлення їхнього складу.
Ініціативні групи громадян кварталів провели збори за місцем проживання та звернулися до міської ради щодо надання дозволу на утворення нових органів самоорганізації населення. Після прийняття сесією ради відповідного рішення, активно розпочалися конференції громадян за місцем проживання, на яких шляхом таємного голосування обрані нові склади квартальних комітетів.
Ближче до минулих вихідних пройшли конференції громадян, де обрано актив ОСН – «Водограй» (голова ОСН Галина Трофімова, заступники – Олена Шульга й Олександр Кибальник); і ОСН «Джерело» (голова Юрій Бездідько, заступники – Руслан Каплун і Андрій Галкін).
За результатами конференцій у липні утворені квартальні комітети та оновлено їх персональний склад: «Караван» (голова Євгеній Вінніченко, заступник – Микола Герасимюк) і ОСН «Гвоздика» (голова В’чеслав Тремба, заступники – Микола Шевелінда, Ольга Лук’яненко і Ганна Степаненко).
А ще раніше, у лютому місяці, утворено шість органів самоорганізації населення (ОСН) на території колишньої Манченківської селищної ради: «Барчани», «Культурний», «Спортивний», «Травневе», «Ударне», «Центральний».
Під час виборів голів ОСН була конкуренція кандидатів, але учасники зборів обирали найбільш ініціативних, амбітних і активних громадян. І тому є впевненість в тому, що нові активи ОСН покращать діалог влади й громади, що дасть можливість оптимізувати процеси вирішення соціальних питань мешканців. Сподіваємося, що голови ОСН сумлінно ставитимуться до виконання своїх обов’язків та нестимуть відповідальність за благоустрій свого кварталу і будуть налаштовані виключно на конструктивну та продуктивну роботу на користь громади.
Висловлюємо найщирішу вдячність за ініціативність, розуміння та дієву допомогу депутатам міської ради: Анатолію Водолазському, Тетяні Мінко, Ірині Ткаченко, Олександру Рябоволу, Людмилі Гелі, Юрію Гречко, Оксані Сергєєвій, Роману Загнойко і секретарю ради Володимиру Гречко, – які увесь час спільно із мешканцями кварталів проводили активну роботу з утворення нових органів самоорганізації населення.
Альбом: У Люботинській міській територіальній громаді проходять збори громадян за місцем проживання
Дата публікації: 14:15 17.08.2021
31.03.2024