Харківська обласна служби зайнятості інформує:

З початку року за сприяння Харківської служби зайнятості отримали роботу майже 23 тис. осіб

Протягом січня-липня 2021 року послугами Харківської обласної служби зайнятості скористались 70,4 тис. осіб, які шукали роботу, з них 63,8 тис. громадян мали статус безробітного.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовані майже 23 тис. осіб. Працевлаштування відбувалося у різних галузях економіки, але найбільше – на підприємства сільськогосподарського напрямку та переробної промисловості. На нові робочі місця з компенсацією витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) працевлаштовані 92 особи.

Професійне навчання пройшли 6,4 тис. безробітних, з них 4,6 тисяч на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Рівень працевлаштування після закінчення профнавчання склав 95%. ХЦПТО ДСЗ має 35 ліцензій на надання освітніх послуг, а саме, на даний час можливе навчання за професіями: металообробки, сфери послуг, готельно-ресторанного сервісу: легкої промисловості, будівельної сфери, агропромислового комплексу, ІТ-сфери та паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунальної сфери.

За сприяння обласної служби зайнятості у січні-липні цього року організовані громадські та інші тимчасові роботи для 7,4 тис. громадян. 49 осіб віком старше 45 років отримали ваучери на підвищення кваліфікації за спеціальностями: кухар, плодоовочівник, бджоляр, машиніст крана автомобільного, водій тролейбуса, психологія, медсестринство, будівництво та цивільна інженерія.

На сьогодні кількість актуальних вакансій у базі даних по Харкову та області складає понад 6 тисяч.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на провізорів, фармацевтів, медсестер, бухгалтерів, працівників сфери торгівлі та послуг, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, водіїв, слюсарів-ремонтників, електрогазозварників, електромонтерів, будівельників, а також на прибиральників, підсобних робітників, охоронників, сторожів, вантажників, комірників.

Нагадуємо, що на період карантину реєстрація безробітних осіб здійснюється з першого дня після подання документів особою, яка шукає роботу. Зареєструватись в обраному базовому центрі зайнятості/філії Харківського обласного центру зайнятості можливо:

1. Дистанційно, через портал державних послуг «Дія» (під час реєстрації доступна можливість скористатись підказками чат-бота);
  2. Особисто, звернувшись до обраного центру зайнятості/філії ХОЦЗ (із дотриманням карантинних вимог щодо засобів індивідуального захисту та дистанціювання).

Для зручності реєстрації на офіційному вебсайті Харківського обласного центру зайнятості https://kha.dcz.gov.ua/ працює «Електронна черга», яка дозволяє обрати час і дату відвідування, спланувати та мінімізувати час перебування в приміщенні центру зайнятості/філії ХОЦЗ.

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua
Дата публікації: 10:00 17.08.2021
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024