Через несанкціоноване встановлення газової колонки 29 клієнтів АТ "Харківгаз" у Дергачах залишились без газу
Через несанкціоноване встановлення газової колонки 29 клієнтів АТ \"Харківгаз\" у Дергачах залишились без газу

09 серпня на адресу аварійно-диспетчерської служби АТ «Харківгаз» надійшло повідомлення про відсутність газопостачання в багатоквартирному будинку Дергачів по вул. Сумський шлях 176 б та двох домоволодіннях приватного сектору.

Під час обстеження службой 104 встановлена причина відсутності газу у будинку – наповнення будинкових газових мереж та обладнання споживачів водою. Власник однієї із квартир самостійно та несанкціоновано підключав газовий водонагрівач в своїй квартирі. Переплутавши труби, чоловік підключив рідину до газопроводу. Внаслідок цих дій, 27 квартир багатоквартирного будинку та два споживача приватного сектору отримали воду у системі замість газу.

Аби попередити подальше розповсюдження рідини у мережах, фахівці АТ «Харківгаз» припинили подачу газу до будинку.

Для відновлення газопостачання, горе-майстру доведеться за власні кошти провести технічне обслуговування газових мереж, що були ним наповнені водою та оплатити вартість пуску газу до будинку.

Проводити заміну, встановлення, ремонт та технічне обслуговування газового обладнання мають право лише спеціалізовані організації, що отримали відповідний дозвіл на роботи Державної служби з питань праці. Щоб уникнути небезпечних ситуацій та зайвих витрат коштів, АТ «Харківгаз» радить своїм клієнтам звертатись виключно до професіоналів.

Дата публікації: 14:29 10.08.2021