Презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться»
Презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться»

Презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться»

В Україні з’явився документальний аудіосеріал про торгівлю людьми

Джерело: https://thedigital.gov.ua/news/v-ukraini-zyavivsya-dokumentalniy-audioserial-pro-torgivlyu-lyudmi

 

29 липня 2021 року, напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, відбулась презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться». Проєкт застерігатиме та попереджатиме українців про проблему сучасного рабства, випадки якого продовжують стрімко зростати в Україні та світі.

За даними Міжнародної організації міграції, понад 260 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Це лише ті, хто повідомив про це офіційно державним органам. 

Аудіосеріал «Зі мною це не станеться» розповідає реальні історії українців, які перебували у трудовому або сексуальному рабстві, під тиском та погрозами розповсюджували наркотики, займалися контрабандою і були залучені до перевезення нелегальних мігрантів. До створення аудіосеріалу команда проєкту залучила фахівців із правоохоронних органів та громадських організацій, які протидіють торгівлі людьми. 

Проєкт створений за ініціативи Міністерства внутрішніх справ, Міністерства цифрової трансформації та Національної поліції України, а також за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP). Над виробництвом працювала команда MEGOGO Audio у співпраці з журналістами видання «Заборона».

«Ми віримо, що аудіосеріал «Зі мною це не станеться» зможе врятувати щонайменше одне життя. Для нас це вже буде неабияким досягненням. Працюючи над проєктом, нам було дуже складно знайти жертв торгівлі людьми, зважаючи на чутливість теми та страх людей говорити про те, що з ними сталося. Однак ми все-таки знайшли тих, хто не боїться говорити про це вголос, тому що їхні історії можуть допомогти іншим не потрапити в пастку торгівлі людьми. Рекомендую до прослуховування абсолютно кожному, адже небезпека може бути набагато ближче, ніж ми думаємо», – коментує Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

«Для МВС формування політик і практик у питаннях протидії торгівлі людьми є одним із пріоритетних напрямків роботи для того, щоб своєчасно, дієво та послідовно реагувати на такі випадки. За інформацією НПУ, за перше півріччя 2021 року виявлені 130 фактів торгівлі людьми, майже 100 кримінальних проваджень вказаної категорії скеровані до суду. Аудіосеріал, який ми сьогодні презентуємо, – це спільний проєкт державного і громадського сектору, результат синергії зусиль стейкхолдерів і креативної команди. Його мета – запобігти потраплянню наших громадян у рабство. На прикладі реальних історій ви дізнаєтесь про страшний злочин проти основоположних прав і свобод людини – торгівлю людьми. На жаль, люди з різних соціальних груп можуть потрапити у тенета рабовласників. Я дуже прошу всіх, хто потрапив у ситуацію торгівлі людьми, або тих, кому стало про це відомо, – не мовчіть! Закликаю вас звертатися по допомогу. Не забувайте, що ви не тільки захищаєте себе, а й допомагаєте вжити заходів для запобігання таких злочинів! Звернувшись по допомогу, ви врятуєте життя інших!», – зазначила Катерина Павліченко, заступниця Міністра внутрішніх справ.

«Чому і навіщо Мінцифра взяла участь у цьому проєкті? В українському суспільстві та, зокрема, інтернет-просторі нечасто підіймають тему торгівлі людьми. Хоча проблема серйозна та кричуща. Наведу лише одну цифру: 260 тисяч українців ставали жертвами торгівлі людьми, починаючи з 1991 року (це лише ті, хто повідомив про це офіційно держорганам). Тому національний проєкт із розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта долучився до ініціативи. Ми прагнемо, щоб якомога більше людей дізналися про освітній продукт, як не потрапити в ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми. Загалом тема онлайн-безпеки є однією зі стратегічно важливих для Мінцифри. Ми готові підтримувати ініціативи в цій площині. Разом ми змінюємо ситуацію на краще», – додала Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

«Канадсько-український проєкт розвитку поліції (CUPDP) є частиною зовнішньої допомоги Україні, починаючи з 2015 року. Наша діяльність спрямована на формування безпекового середовища в громадах України шляхом розвитку професійних поліцейських послуг, у тому числі шляхом підтримки подібних ініціатив. Це чудово, що об'єднали зусилля державні структури – Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство цифрової трансформації України, Національна поліція України – та MEGOGO (як представники бізнесу), щоб убезпечити наших громадян. Аудіосеріал допоможе не потрапити в сучасне рабство, а також підкаже, як діяти, якщо таке вже сталося. Працюємо разом заради безпечних громад!», – розповів Олексій Зіборов, радник із питань поліцейської діяльності та навчання Канадсько-українського проєкту розвитку поліції.

«В аудіосеріалі висвітлені чотири реальні історії торгівлі людьми, які сталися як на території нашої держави, так і за її межами. Достеменні розповіді постраждалих, які стали жертвами та повідомили, що з ними трапилося, а також коментарі оперативників, які не допустили подальшу експлуатацію громадян. Усі описані в аудіосеріалі факти розслідувалися Національною поліцією України та належать до новітніх форм експлуатації. Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, що переживає світ, створюють загрозу потрапляння в ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення», – додав Сергій Пантелеєв, начальник Департаменту міграційної поліції Національної поліції України.

Послухати аудіосеріал, а також інші аудіопроєкти можна безоплатно в мобільному застосунку MEGOGO в розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android та в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay.

Переглядів: 116
Дата публікації: 19:22 29.07.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Щодо можливості оцінювання сервісу у центрах надання адміністративних послуг   19.01.2022
"Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для бюджетни   18.01.2022
У зв’язку з ремонтними роботами на приватній врізці водопостачання по пров. В. Лобановського, 20а 20   18.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради (позачергове) від 18.01.2022 р.   18.01.2022
У зв’язку з ремонтними роботами на приватній врізці водопостачання по пров. В. Лобановського, 20а 19   18.01.2022
Звіт з Аудиту відходів та брендів 2021   17.01.2022
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>