Жителі громад України створять масштабний малюнок до Дня незалежності

Як повідомляють у Міністерстві розвитку громад та територій України, 24 серпня команди з усієї країни - від маленьких до великих населених пунктів - долучаться до створення малюнку.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/110791

Роботи з різних населених пунктів покажуть онлайн, після чого буде створено велике цифрове полотно про бачення, цінності і здобутки української молоді.

Як повідомляють у Міністерстві розвитку громад та територій України, 24 серпня команди з усієї країни - від маленьких до великих населених пунктів - долучаться до створення малюнку.

«На ньому має бути зображено те, чим пишаються молоді люди у незалежній Україні. Окремо учасникам пропонують зобразити напрям, у якому потрібно діяти, щоб збудувати свою країну мрії, - зазначають у міністерстві. - Після Дня незалежності проєкт Програми USAID «Мріємо та діємо» запустить онлайн-голосування, за результатами якого громадяни оберуть три найкращі малюнки. Їх згодом допоможуть перетворити у мурал у громадах їхніх авторів».

Як долучитись?

1.Ознайомитись з етапами – детальніше

2. Зібрати команду з 5-10 людей.

3. Визначити разом локацію для артподії та заповнити заявку. Дедлайн – 3 серпня.

4. Пройти тренінг з митцями та експертами. Навчитися згуртовувати громаду та дізнатися, як можна зобразити власне бачення через спільний малюнок.

5. Отримати артпакунок. «Мріємо та діємо» забезпечить команди фарбами, полотном та пензлями.

6. Провести подію 24 серпня. У День народження країни намалювати свій малюнок на полотні.

7. Представити свою громаду в національному молодіжному артпроєкті. Отримати шанс створити крутий стінопис у вашому селі чи місті.

Аби приєднатися, заповнюйте форму

Анонс події - на фейсбуці

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з «Будуємо Україну разом» (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Дата публікації: 11:41 28.07.2021