Пресвипуск до Дня працівників торгівлі

В останню липневу неділю в Україні відзначається професійне свято – День працівників торгівлі. У цьому році свято припадає на 25 липня.

За результатами обстеження робочої сили в 2020 р. кількість зайнятого населення Харківської області у віці 15–70 років за видом діяльності "Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів" становила 294,2 тис. осіб.

У січні–березні 2021 р. обсяг роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, становив 15,1 млрд.грн.

У структурі роздрібного товарообороту частка продажу продовольчих товарів склала 44,5%, з яких переважна більшість вироблені на території України (78,6%).

Загальний обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі області (без ПДВ) у січні–березні 2021 р. становив 22,2 млрд.грн. В структурі оптового товарообороту переважала частка непродовольчих товарів (83,8%).

Вітаємо працівників торгівлі з професійним святом. Бажаємо впевненості у кращому майбутньому, здоров’я, життєвої наснаги та посмішок покупців!

Заступник начальника

Головного управління статистики