ЛИПЕНЬ БЕЗ ПЛАСТИКУ

Приєднуйтесь до міжнародної кампанії

#PlasticFreeJuly або #ЛипеньБезПластику

Готові кинути собі виклик або просто з цікавості перевірити, чи зможете ви обійтися без одноразового пластику протягом місяця?

Знаєте, навіть якщо ви витримаєте бодай тиждень, це вже буде перемогою! Проте, не варто здаватися передчасно!

⠀Отже, що потрібно, щоб взяти участь:

• шукайте альтернативи виробам з одноразового пластику (ми в цьому допоможемо) і використовуйте їх;
  • подумайте, чим ви можете замінити одноразові пластикові речі, якими користуєтесь щодня;
  • обирайте товар у крамницях без паковання.

⠀І, звичайно, буде просто чудово, якщо ви напишете пост або зробите сторі про те, що приєднуєтесь до кампанії. Не забудьте поставити хештег (обирайте будь-який з двох, вказаних вище, або обидва).

• ⠀Навіщо це все?

⠀Напевне, для вас не є новиною те, як пластик впливає на довкілля. Не є новиною те, що одноразові пластикові речі надають ще більшої шкоди навколишньому довкіллю.

⠀Місяць — відносно невеликий період часу, щоб бодай спробувати змінити свої споживчі звички. Ви з нами?

@Zero Waste Alliance Ukraine

Дата публікації: 08:32 19.07.2021