З 1 жовтня люди старше 75 років отримуватимуть додаткові виплати по 400 грн

Про це розповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час «Години запитань до уряду» у Верховній Раді.

Так, він зазначив, що в березні цього року була проведена індексація для більшості українських пенсіонерів. Пенсії зросли на 11% у майже 8 млн людей.

Крім того, за його словами, підвищуються мінімальні пенсійні виплати разом із підвищенням прожиткового мінімуму 1 липня та 1 грудня цього року. «Минулого року уряд вперше запровадив програму доплат пенсіонерам, які старше 80 років. Тепер вони щомісяця додатково отримають по 500 грн, - підкреслив прем’єр-міністр. - 1 жовтня так само вперше буде запроваджено додаткові виплати по 400 грн для пенсіонерів старше 75 років».

Прем’єр-міністр нагадав, що на засіданні уряду 14 липня було ухвалено рішення про підвищення пенсій для військових.

«Доплати по 2 тисячі гривень будуть нараховані людям уже за липень. Загалом такі доплати отримають майже 400 тисяч людей. І це справедлива сума з огляду на те, що виплати іншим пенсіонерам індексувалися, а військовим пенсіонерам – ні», - зазначив Денис Шмигаль.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/110570

Дата публікації: 12:51 16.07.2021