Люботинська міська громада вітає голову Харківської районної ради Володимира Кацубу

з днем народження, який він відзначає сьогодні!

Шановний Володимире Михайловичу, прийміть  найщиріші вітання з днем народження.
Бажаємо Вам залишатися таким же відповідальний, доброзичливим та чуйним керівником. Нехай кожен день наповнюється найважливішими справами, які принесуть повагу людей та задоволення від зробленого. Невичерпної Вам енергії, наснаги, хай завжди буде багато мудрості, успіхів та натхнення для звершення добрих справ на користь громади Харківського району.
Хай збуваються всі Ваші мрії та сподівання, береже Вас доля, хай кожен день приносить тільки радість, а життя Ваше буде щедрим і багатим на добро.
У професійній діяльності бажаємо Вам амбітних планів, креативних ідей і вагомих досягнень, в особистому житті – бадьорості духу, міцного здоров’я та сімейної злагоди.

Дата публікації: 11:18 14.07.2021